KONTAKTI

DIREKTOR

Darijo Marinić

 

TAJNIŠTVO UPRAVE

Nina Cvijanović: +385 1 2455 929, +385 44 635 208, ncvijanovic@ziegler.hr

 

FINANCIJE 

Melita Šušković Petljak: racunovodstvo@ziegler.hr

 

PROIZVODNJA I PRIPREMA PROIZVODNJE

Andrea Marin: amarin@ziegler.hr

 

PRODAJA  

Mia Budišin: mbudisin@ziegler.hr
vozila@ziegler.hr

oprema@ziegler.hr

 

NABAVA I LOGISTIČKI CENTAR

Vedrana Vasilj: vvasilj@ziegler.hr

 

RAZVOJ

Franjo Cigula: fcigula@ziegler.hr

 

DIZAJN KONSTRUKCIJE - MEHANIKE

Stanko Rasonja: srasonja@ziegler.hr

 

DIZAJN KONSTRUKCIJE - ELEKTRIKE

Frano Grgić: fgrgic@ziegler.hr

 

KONTROLA KVALITETE

Mirko Mičuda: mmicuda@ziegler.hr

 

SERVIS (vatrogasna vozila i pumpe)

Stjepan Matjašec: +385 1 2078 427, servis@ziegler.hr

 

IT

Igor Bujanić: ibujanic@ziegler.hr

 

ZAŠTITA NA RADU

Davor Horak: dhorak@ziegler.hr

 

LJUDSKI RESURSI

Robert Bubulj: rbubulj@ziegler.hr

 

MARKETING

Mia Budišin: mbudisin@ziegler.hr
marketing@ziegler.hr

 

POSAO

posao@ziegler.hr